06 Jul 2025 09:12 door Marin
Wat leuk OLL en Spencer!
Ik geef altijd een zonnebloem met een lieve persoonlijke kaart. Ik vind het dit jaar ingewikkeld omdat zoon van school is gegaan. Het voelt zo dubbel, bedankt dat ze er alles aan hebben gedaan maar het is niet gelukt. Maar ik denk dat ik wel de kracht vind om in elk geval zijn eigen juf (één van de twee) en de IB'er een persoonlijke kaart te geven. Zij hebben echt veel gedaan. Oh en hij gaat woensdag daar afscheid nemen van z'n oude klas, dus ik denk dat we ijsjes gaan trakteren aan de klas. Dat kan toch wel?
De nieuwe juffen van de nieuwe school geven we nog geen persoonlijke bedankjes maar we doen wel mee met het gezamenlijke cadeau.
De juf van dochter heb ik afgelopen vrijdag al enorm in het zonnetje gezet als klassenmoeder met een babyshower voor de kleuterklas, dat was een ontzettend leuk feestje met 30 kleuters in het roze, cupcakes, samengestelde kraammand en een klas vol roze confetti (oké daar was ik niet blij mee).
Let's discover the world together.