Welkom op Zeg maar Yes!

Waar het Yesforum stopte gaan wij door. Meld je nu ook aan en klets mee! Om deel te nemen aan een discussie op het forum moet je jezelf registreren. Hier kun je kletsen over alles wat je bezig houdt. Je kunt een discussie starten of reageren op andere topics. Wanneer je een nieuw topic opent, zorg er dan voor dat je dit in de juiste pijler doet, anders heb je kans dat deze door een van de burgemeesters wordt verplaatst. Zorg er ook voor dat je je aan de regels houdt. Deze kun je teruglezen in de Moderatortopics. Vragen of klachten over een topic? Stel of meld deze dan in het moderatortopic van de desbetreffende pijler of via de button met het uitroepteken in het topic zelf. Daarnaast kun je de burgemeesters ook een PM of een mail sturen naar het mailadres: zegmaaryes@gmail.com. Veel forumplezier!  


Nieuwe camera

<<

Huppekee

Gebruikers-avatar

Lady-post-a-lot

Berichten: 1479

Geregistreerd: 01 Sep 2013 14:26

Bericht 09 Aug 2022 09:52

Nieuwe camera

Ik ben op zoek naar een nieuwe spiegelreflex van Canon. Ik heb nog een oude 550D die wel eens vervangen mag worden. 

Welke camera is te adviseren? Ik wil er geen duizenden euro's aan uitgeven en met name portretten gaan fotograferen. 
2021🩷
2024 💙
<<

June

Gebruikers-avatar

Major Yipyapper

Berichten: 2793

Geregistreerd: 04 Okt 2017 08:46

Bericht 09 Aug 2022 12:13

Re: Nieuwe camera

Ik heb een canon EOS R10 gekocht. Ik ben een beginner, maar ben er erg blij mee. Ik heb gewacht op deze, omdat je met de oude modellen van canon straks geen nieuwe lenzen kunt gebruiken. Als je hem nu koopt, krijg je er een adapter bij om je oude lenzen ook op je nieuwe body te gebruiken.
Elliot schreef:Hulde June, ik kan me heel goed vinden in jouw reactie!
<<

Huppekee

Gebruikers-avatar

Lady-post-a-lot

Berichten: 1479

Geregistreerd: 01 Sep 2013 14:26

Bericht 09 Aug 2022 12:25

Re: Nieuwe camera

Ja, precies. Ik heb dus nog wel een 50mm lens en een 18-55 die nog prima zijn.
2021🩷
2024 💙
<<

June

Gebruikers-avatar

Major Yipyapper

Berichten: 2793

Geregistreerd: 04 Okt 2017 08:46

Bericht 09 Aug 2022 13:26

Re: Nieuwe camera

Huppekee schreef:Ja, precies. Ik heb dus nog wel een 50mm lens en een 18-55 die nog prima zijn.

Die kun je met die adapter dus gewoon blijven gebruiken.
Elliot schreef:Hulde June, ik kan me heel goed vinden in jouw reactie!
<<

Tom

Gebruikers-avatar

Major Yipyapper

Berichten: 6418

Geregistreerd: 31 Aug 2013 17:32

Bericht 09 Aug 2022 15:57

Re: Nieuwe camera

Ik zou vooral bedenken of je een spiegelreflex of een systeemcamera wilt hebben. Wij hebben een Sony A7 en A7R en kunnen met een adapter ook oude lenzen gebruiken, zo heeft mijn vriend een analoge Voigtländer lens die er zo op kan.
Als liefde leven wordt, krijgt geluk een naam. 21-07-2019

Terug naar Hobby's, uitgaan & vrije tijd

Wie is er online?

Gebruikers in dit forum: Geen geregistreerde gebruikers