Re: Vrije dag?
Macaron schreef:MrsMath schreef:
Mijn man vindt dat trouwens maar stom, dat ik een vrije dag heb waarop ik niks nuttigs doe, maar hij gelooft het hele mental load gebeuren ook niet zo. Ik ga de discussie maar uit de weg, kost me meer dan het oplevert en ik doe gewoon lekker mijn ding op maandag.
Mijn vriend geloofde het ook niet zo. We hebben toen afgesproken dat hij 1 week alles zou doen en regelen en dat zag hij wel zitten want zoveel kon het niet zijn.
Hangende pootjes op dag 2. Missie geslaagd.
Regelt hij die dingen normaal gesproken dan niet? Hoe is het mogelijk dat dit hem volledig ontgaat? Wonen jullie apart? Is hij de vader van de kinderen, of een stiefvader (zonder eigen kinderen?)



mijn vriend gaat de komende tijd wel weer vaker reizen, maar dat vind ik dan weer het andere uiterste. Een volle week weg hoeft ook weer niet haha!