Welkom op Zeg maar Yes!

Waar het Yesforum stopte gaan wij door. Meld je nu ook aan en klets mee! Om deel te nemen aan een discussie op het forum moet je jezelf registreren. Hier kun je kletsen over alles wat je bezig houdt. Je kunt een discussie starten of reageren op andere topics. Wanneer je een nieuw topic opent, zorg er dan voor dat je dit in de juiste pijler doet, anders heb je kans dat deze door een van de burgemeesters wordt verplaatst. Zorg er ook voor dat je je aan de regels houdt. Deze kun je teruglezen in de Moderatortopics. Vragen of klachten over een topic? Stel of meld deze dan in het moderatortopic van de desbetreffende pijler of via de button met het uitroepteken in het topic zelf. Daarnaast kun je de burgemeesters ook een PM of een mail sturen naar het mailadres: zegmaaryes@gmail.com. Veel forumplezier!  


1 April

<<

Weilandjes

Noob

Berichten: 197

Geregistreerd: 18 Apr 2020 09:26

Bericht 01 Apr 2021 15:06

Re: 1 April

Zora, nee, helaas niet. Niet aan gedacht! Ze belde wel gelijk mijn man op zijn werk op, dat ik haar voor de gek had gehouden 😂.
<<

Soleil

Gebruikers-avatar

Major Yipyapper

Berichten: 4074

Geregistreerd: 02 Sep 2013 08:06

Bericht 01 Apr 2021 18:18

Re: 1 April

Mijn vriend had net de klok verzet en gezegd dat het bedtijd was :laughcry:
Het duurde even voor het kwartje viel bij de oudste, maar toen kon hij er wel om lachen.
<<

Weilandjes

Noob

Berichten: 197

Geregistreerd: 18 Apr 2020 09:26

Bericht 01 Apr 2021 18:25

Re: 1 April

Haha, Soleil 🤣

Mijn man is sporten en gaat zo douchen. Nu heeft mijn zoon de douchekop afgeplakt en zijn douchegel onder de dop dicht geplakt 😂.
<<

Saga

Major Yipyapper

Berichten: 5514

Geregistreerd: 31 Aug 2013 19:12

Bericht 01 Apr 2021 18:29

Re: 1 April

Hier liggen de druiven ook klaar in paasei papiertjes, maar je zult zien dat vriend en zoon nog geen paasei hebben gegeten vanavond. Normaal zitten ze na het eten altijd samen te snoepen op de bank.
10.04.17
<<

Zora

Gebruikers-avatar

Forumfossiel

Berichten: 18007

Geregistreerd: 31 Aug 2013 20:24

Bericht 02 Apr 2021 15:22

Re: 1 April

Saga schreef:Hier liggen de druiven ook klaar in paasei papiertjes, maar je zult zien dat vriend en zoon nog geen paasei hebben gegeten vanavond. Normaal zitten ze na het eten altijd samen te snoepen op de bank.


En? M was lyyyyrisch over zijn groene paasei haha!! Hij houdt sowieso meer van fruit dan van chocola. T vond het medium grappig 🙃
14 mei 2015 ♥ T- kleine held
13 februari 2018 ♥ M - klein feestje
<<

Lady

Gebruikers-avatar

Forumfossiel

Berichten: 17162

Geregistreerd: 31 Aug 2013 22:23

Bericht 02 Apr 2021 19:25

Re: 1 April

Haha, leuk bedacht van die druiven!

Ik vond de (geen) 1 april grap van Q-music echt fantastisch. Je moest verkleed naar een locatie komen en dan kon je een auto winnen. Er was uiteindelijk één jonge vrouw die verkleed daar aan kwam en daar bleek dus na wat toneelspel dat het geen 1 april grap was en zij daadwerkelijk die auto gewonnen heeft. Je kunt het filmpje terugkijken op de app van Q-Music.
28 april 2015 - Lieve D, your first breath took ours away..

12 mei 2018 - Lieve J, little hero!
Vorige

Terug naar Algemeen

Wie is er online?

Gebruikers in dit forum: Geen geregistreerde gebruikers