Welkom op Zeg maar Yes!

Waar het Yesforum stopte gaan wij door. Meld je nu ook aan en klets mee! Om deel te nemen aan een discussie op het forum moet je jezelf registreren. Hier kun je kletsen over alles wat je bezig houdt. Je kunt een discussie starten of reageren op andere topics. Wanneer je een nieuw topic opent, zorg er dan voor dat je dit in de juiste pijler doet, anders heb je kans dat deze door een van de burgemeesters wordt verplaatst. Zorg er ook voor dat je je aan de regels houdt. Deze kun je teruglezen in de Moderatortopics. Vragen of klachten over een topic? Stel of meld deze dan in het moderatortopic van de desbetreffende pijler of via de button met het uitroepteken in het topic zelf. Daarnaast kun je de burgemeesters ook een PM of een mail sturen naar het mailadres: zegmaaryes@gmail.com. Veel forumplezier!  


Onze dochter is geboren!

<<

Marin

Gebruikers-avatar

President

Berichten: 44840

Geregistreerd: 16 Nov 2015 15:09

Bericht 26 Sep 2020 08:37

Re: Onze dochter is geboren!

Wel bijzonder om dit over een paar jaar allemaal terug te lezen zeg. Ik heb mede dit topic geopend om een 'eigen' topic te hebben zodat ik het later nog eens rustig terug kan lezen. Vond ik bij het geboorte topic van O ook heel waardevol.
Zal wel heel bijzonder zijn om over vijf jaar deze reacties allemaal terug te lezen over hoe het nu in deze tijd was.
Let's discover the world together.
<<

Zora

Gebruikers-avatar

Forumfossiel

Berichten: 18008

Geregistreerd: 31 Aug 2013 20:24

Bericht 26 Sep 2020 08:51

Re: Onze dochter is geboren!

Ja is leuk om bij weg te zwijmelen later ☺️ Hoe gaat het met jullie??
14 mei 2015 ♥ T- kleine held
13 februari 2018 ♥ M - klein feestje
<<

Marin

Gebruikers-avatar

President

Berichten: 44840

Geregistreerd: 16 Nov 2015 15:09

Bericht 26 Sep 2020 09:01

Re: Onze dochter is geboren!

Haha nou ja weinig gezwijmel over corona en aparte bezoekersregelingen maar wel mooi een tijdsbeeld! En blijft apart om al die verschillende regelingen te lezen.

Hier gaat het best wel heel goed! De vermoeidheid van dag 3 a 4 is wel goed aanwezig. Fysiek ben ik ook wel op een dieptepunt qua spierpijn in m'n buik en rug. En dan hele nachten zittend slapen helpt ook niet. M lijkt een kindje wat erg graag rechtop gehouden wilt worden (en draagdoek durf ik met m'n fysieke gesteldheid nog niet aan) dus we rouleren in de nacht met haar rechtop houden en zittend slapen en dan kan de ander even liggen.
Borstvoeding gaat echt super, ze drinkt nu al beter en effectiever dan dat O überhaupt ooit heeft gedaan en ze is pas 4 dagen oud! Dit wordt een voed en draag kindje haha. ?
En O doet het echt super als grote broer. Loopt door het huis met een vinger aan z'n mond en dan heel hard (?) roepen ssshttt Madejène slaapt!

Oh en m'n moeder is eindelijk uit het ziekenhuis. Heel misschien kan ze morgen mee komen met m'n broer. En anders wordt 't volgende week.
Let's discover the world together.
<<

Zora

Gebruikers-avatar

Forumfossiel

Berichten: 18008

Geregistreerd: 31 Aug 2013 20:24

Bericht 26 Sep 2020 10:16

Re: Onze dochter is geboren!

Ohh dat wordt een heel gezellig meisje! Veel knuffelen en kroelen ? die nachten zijn heel zwaar, echt van die doorwaakte newborn nachten dus. Is je man nog vrij? En fijn van je moeder!
14 mei 2015 ♥ T- kleine held
13 februari 2018 ♥ M - klein feestje
<<

.namasté.

Gebruikers-avatar

Yipyapper

Berichten: 1925

Geregistreerd: 14 Apr 2014 12:58

Bericht 26 Sep 2020 11:05

Re: Onze dochter is geboren!

Marin, wat fijn dat 't zo goed gaat en dat de borstvoeding goed loopt. Gelukkig is het weer om lekker op de bank of in bed te kruipen, dus lekker luieren vandaag!

Lief hoor dat O. zijn rol als grote broer zo serieus op zich neemt, dan smelt je toch ?.
"Life happens when you're busy making other plans"

♡ Boy january 2014
♡ Girl january 2016
♡ Girl march 2019
♡ Girl september 2020
<<

Katie

Gebruikers-avatar

Noob

Berichten: 241

Geregistreerd: 11 Dec 2019 20:15

Bericht 28 Sep 2020 17:47

Re: Onze dochter is geboren!

Gefeliciteerd Marin. Wat heeft ze mooie namen gekregen. Heel veel liefde & geluk met zijn viertjes.
<<

Silly-One

Gebruikers-avatar

Stamgast

Berichten: 12139

Geregistreerd: 31 Aug 2013 23:18

Woonplaats: B.rabant

Bericht 28 Sep 2020 18:12

Re: Onze dochter is geboren!

Gefeliciteerd Marin, Marin-man en O. Fijn dat de eerste dagen zo lekker gaan en dat O-tje zo lief is met zijn zusje.
Lekker genieten van de roze wolk en jullie nieuwe gezinssamenstelling.
____________________
Verbouwingsinsta @bduintje_klus
<<

Birdie

Gebruikers-avatar

Yipyapper

Berichten: 2100

Geregistreerd: 01 Sep 2013 11:20

Bericht 30 Sep 2020 21:11

Re: Onze dochter is geboren!

Oh ik zie dit nu pas, van harte gefeliciteerd, wat een schatje en wat een leuke foto's ook met je zoontje erbij!
<<

Snoes

Gebruikers-avatar

Major Yipyapper

Berichten: 6980

Geregistreerd: 11 Dec 2013 12:19

Bericht 01 Okt 2020 12:20

Re: Onze dochter is geboren!

Nog gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter, Marin!
2012 & 2016
Vorige

Terug naar Zwangerschap & kinderen

Wie is er online?

Gebruikers in dit forum: Geen geregistreerde gebruikers