Weekplannen
Wat staat er in jullie agenda deze regenachtige week? ☔
Pippa schreef:Vindt O het leuk om zo vaak naar de peuterspeelzaal te gaan? Drukke weken heb jij altijd zeg haha!
Marin schreef:Pippa schreef:Vindt O het leuk om zo vaak naar de peuterspeelzaal te gaan? Drukke weken heb jij altijd zeg haha!
Vind je? Ik vind 't juist altijd beetje gênant hoe weinig ik doe haha. Maar de standaard dingen noem ik niet natuurlijk en die doe ik wel.
Ja O vindt het heel leuk op peuterspeelzaal. En 't is reuze goed voor z'n ontwikkeling, merken we echt.
Marin schreef:Wat is chiro, Snoes? En wat leuk, een grootouderfeest. Mogen alle grootouders dan dus mee naar school?
Marin schreef:Klinkt als een leuke week Holly! Is de Efteling de leuke activiteit? De rest klinkt ook erg leuk namelijk.
Gebruikers in dit forum: Geen geregistreerde gebruikers