Waar het Yesforum stopte gaan wij door. Meld je nu ook aan en klets mee! Om deel te nemen aan een discussie op het forum moet je jezelf registreren. Hier kun je kletsen over alles wat je bezig houdt. Je kunt een discussie starten of reageren op andere topics. Wanneer je een nieuw topic opent, zorg er dan voor dat je dit in de juiste pijler doet, anders heb je kans dat deze door een van de burgemeesters wordt verplaatst. Zorg er ook voor dat je je aan de regels houdt. Deze kun je teruglezen in de Moderatortopics. Vragen of klachten over een topic? Stel of meld deze dan in het moderatortopic van de desbetreffende pijler of via de button met het uitroepteken in het topic zelf. Daarnaast kun je de burgemeesters ook een PM of een mail sturen naar het mailadres: zegmaaryes@gmail.com. Veel forumplezier!
Een hangertje voor mijn ketting met de namen van mijn kids, een grote kerstkaars, leuke kinderwashandjes en mijn favoriete gezichtscrème. Vanmiddag vieren we het nog bij mijn ouders.
Wij hebben het dobbelspel gedaan. Uiteindelijk ging ik naar huis met badeendjes, waxinelichtjes, stompkaarsen, dienblad om kaarsen op te zetten, plateau met bakjes voor kaarsjes en versiering, kerststal, jagermeister, onderzetters en een theedienblad.
Ik heb tot nu toe gehad: - boek "Sonny Boy" - boek "Zes maanden zonder" - badolie van Kneipp in eucalyptus geur - badolie van Kneipp in oranje lindebloesem geur - chocoladeletter - spulletjes van Lush (van mijn Yesforum Sint )
Wij vier morgen ook nog Sinterklaas en dan hebben we lootjes getrokken.
- badschuim van Kneipp - kleine schoteltjes om je theezakje op te zetten - twee chocoladeletters - rosebier en Liefmans - een fles Boswandeling - een mandje voor mijn cavia's - een reissetje met een lenzendoosje - een Flair - scentchips - een gezichtsmasker
Niks, wij doen niet aan sinterklaas. We zijn van de week wel een aantal dagen op citytrip geweest en hebben daar wat dingetjes gekocht (en een fantastische tijd gehad)
If you cannot do great things, do small things in a great way.
Wij deden eigenlijk niet aan sinterklaas maar gisteren stond er toch ineens een tasje cadeautjes voor de deur! Met een chocoladeletter, kerstkaartjes een theelichtjeshouder voor mij, wat cadeautjes voor mijn man en een speculaaspop voor ons samen. Verder kwam mijn man de sint ineens nog tegen vandaag vertelde hij en kreeg ik nog een voetmassagebadjeding!
Via de Sinterklaaslootjes hier een flair, een gezichtsmasker, scrapbookpapiertjes en washitape en vast een leuk slabbetje voor de baby, op mijn werk een mooie bol wol met kleurverloop in rood/groen.
Een theepot + warmhouder, nieuwe schoenen, decemberkalender, hoesjes voor mijn telefoon, 2 leesboeken, nagellak, lippenbalsem, snoepjes voor de kat, kerstversiering. Ben goed verwend, aangezien we alleen een kleinigheidje voor elkaar zouden kopen.