Finland & omgeving
Is iemand wel eens in Finland geweest? Zijn er leuke reisjes die je kunt maken als je alleen bent, geen auto hebt, niet al te veel geld wil uitgeven en ook niet heel lang weg wil?
RYW schreef:Ik heb dingen uit mijn schoenzool gepeuterd die ik boeiender vind dan Nougat's mening en leven.
Marin schreef:Ik had juist bij Helsinki heel erg een Oostblok gevoel, veel meer dan in andere Scandinavische steden. Het voelde echt al als de gateway naar Rusland zeg maar.
RYW schreef:Ik heb dingen uit mijn schoenzool gepeuterd die ik boeiender vind dan Nougat's mening en leven.
(niet dat ik je per se wil overtuigen om naar Tallinn te gaan hoor, dat moet je zelf weten natuurlijk)Gebruikers in dit forum: Geen geregistreerde gebruikers