Welkom op Zeg maar Yes!

Waar het Yesforum stopte gaan wij door. Meld je nu ook aan en klets mee! Om deel te nemen aan een discussie op het forum moet je jezelf registreren. Hier kun je kletsen over alles wat je bezig houdt. Je kunt een discussie starten of reageren op andere topics. Wanneer je een nieuw topic opent, zorg er dan voor dat je dit in de juiste pijler doet, anders heb je kans dat deze door een van de burgemeesters wordt verplaatst. Zorg er ook voor dat je je aan de regels houdt. Deze kun je teruglezen in de Moderatortopics. Vragen of klachten over een topic? Stel of meld deze dan in het moderatortopic van de desbetreffende pijler of via de button met het uitroepteken in het topic zelf. Daarnaast kun je de burgemeesters ook een PM of een mail sturen naar het mailadres: zegmaaryes@gmail.com. Veel forumplezier!  


Vakantieplannen 2015

<<

Winegum

Major Yipyapper

Berichten: 4050

Geregistreerd: 26 Okt 2013 19:21

Bericht 22 Dec 2014 21:30

Vakantieplannen 2015

Wat zijn jouw plannen en/of wensen qua vakantiegebied het aankomende jaar?

Wij gaan in de zomer een rondreis door Oost Amerika maken. Hoe en wat moeten we nog inplannen. Daarnaast staat Barcelona nog op de planning voor begin oktober. Verder zou ik erg graag naar Istanbul of Marrakech bijv. willen. Ben ik al een tijdje erg benieuwd naar. Maar mijn vriend heeft niet meer zoveel vakantiedagen meer na de andere tripjes die op de planning staan. Dus wellicht ga ik wel kijken of iemand met me mee wil.
<<

Anoniem187

Bericht 22 Dec 2014 21:37

Re: Vakantieplannen 2015

Ik wil 3 stedentrips maken: Londen (ja alweer, net een week terug haha), Parijs en Lissabon.
Verder wil ik ook nog een week weg, het liefste naar Griekenland.
<<

Winegum

Major Yipyapper

Berichten: 4050

Geregistreerd: 26 Okt 2013 19:21

Bericht 22 Dec 2014 21:38

Re: Vakantieplannen 2015

Heerlijke vooruitzichten zeg! Wil je alle tripjes alleen maken?
<<

rapa nui

Gebruikers-avatar

Major Yipyapper

Berichten: 3515

Geregistreerd: 31 Aug 2013 19:35

Bericht 22 Dec 2014 21:48

Re: Vakantieplannen 2015

@ Winegum, leuk die plannen

Ik wil graag in april een reis naar Oman en Dubai maken. Korte reis van ca. 12 dagen.

Ik ga in juni een paar dagen naar Brussel in het kader van 1815-2015 200 jaar herdenking van de Slag bij Waterloo https://www.waterloo2015.org/nl die wordt daar dan nagespeeld door 5000 figuranten, 300 paarden en 100 stukken artilleriegeschut. Ik heb tribuneplaatsen voor 1 avond.

Ik wil in de zomer een paar weken rondtoeren met de auto maar weet nog niet wat het precies wordt: Polen, Zuiden van Tsjechie, Frankrijk (ivm oorlogsherdenkingen) of Engeland.

Ik wik verder in 2015 nog naar de Expo 2015 in Milaan: http://www.expo2015.org/it Zal wel in het najaar worden als ik bovenstaande ook allemaal wil doen.
Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn’t do than by the ones you did do. So throw off the bowlines, sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover. – Mark Twain
<<

Anoniem119

Bericht 22 Dec 2014 22:14

Re: Vakantieplannen 2015

Gave plannen Rapa Nui! Jij maakt altijd bijzondere reizen met bijzondere doelen. Dat vind ik heel leuk.

Wij gaan eind juni/begin juli op huwelijksreis. Waarschijnlijk naar Italië, twee of drie weken.

En we gaan eind 2015 of begin 2016 naar Vietnam en Cambodja. Maar wanneer precies is nog niet bekend, maar dat is wel een reis die we graag willen maken voor we ooit aan kindjes gaan beginnen.
<<

Mizz_S

Gebruikers-avatar

Orakel

Berichten: 8054

Geregistreerd: 01 Sep 2013 00:04

Bericht 22 Dec 2014 22:22

Re: Vakantieplannen 2015

Hier nog helemaal geen plannen eigenlijk. Wel wat dingen die we graag zouden willen doen en zien, maar nog niets concreets. Mijn man wil mij graag meenemen naar New York, ik wil graag naar Rome, we willen graag terug naar Estland. Voor de zomer hebben we eigenlijk nog geen plannen. Eigenlijk hebben we bijna alles wat op onze wishlist stond gedaan de afgelopen jaren, dus eens zien wat het wordt.
<<

Luisa

Gebruikers-avatar

Major Yipyapper

Berichten: 3010

Geregistreerd: 19 Okt 2013 11:39

Bericht 22 Dec 2014 22:27

Re: Vakantieplannen 2015

In het voorjaar een weekje Toscane en in de zomer een aantal weken naar Macedonie en Albanie. Verder nog geen plannen, maar zal ongetwijfeld vaker weggaan.
<<

Lookie

Gebruikers-avatar

Major Yipyapper

Berichten: 2630

Geregistreerd: 01 Sep 2013 20:20

Bericht 22 Dec 2014 22:45

Re: Vakantieplannen 2015

Eigenlijk wil ik voor mijn zoontje en mezelf een midweek aan het strand boeken voor deze zomer dus daarvoor kijk ik nu om me heen. Het moet niet te duur zijn en liefst het strand op loopafstand. Tips zijn welkom ;-) En.. ik ga over 2 weken naar York met mijn zus en zwager, een onverwacht cadeautje! Daar wil ik al zo lang eens heen dus ik heb er helemaal zin in en vind het ook zo lief van ze. Ik geniet nu al van de voorpret, ben al druk met een lijstje met must do's. Ook hiervoor zijn tips welkom natuurlijk!
<<

Bliss

Gebruikers-avatar

President

Berichten: 26604

Geregistreerd: 31 Aug 2013 19:02

Bericht 22 Dec 2014 22:58

Re: Vakantieplannen 2015

Ik heb nog helemaal geen plannen! Wil 1-2 stedentripjes doen en een dag of 8-10 weg in de zomervakantie, maar weet nog niet waarheen.

Edit: hoewel, ik wil eigenlijk sowieso terug naar Dublin!
❤️ 7 juni 2018
<<

Green_Pepper

Gebruikers-avatar

Major Yipyapper

Berichten: 4575

Geregistreerd: 09 Feb 2014 15:55

Bericht 22 Dec 2014 23:22

Re: Vakantieplannen 2015

Wij beginnen het jaar in Denemarken.
In februari gaan we op wintersport naar Oostenrijk. Vervolgens begin juni op huwelijksreis, dat wordt waarschijnlijk Italië.

Verder hoop ik mijn vriendin in Ierland een weekendje te bezoeken. Heb ik 4 weken geleden ook gedaan en is goed bevallen!

En we gaan sowieso nog een paar weekenden kamperen/zeilen!
<<

Anoniem173

Bericht 23 Dec 2014 00:29

Re: Vakantieplannen 2015

Februari stedentrip naar een stad in Spanje
Maart en april 2x een weekend weg
April weekje Turkije met m'n moeder
Juni-juli 3 weken westkust Amerika
Najaar nog weekje Canarische eilanden
<<

Anoniem86

Bericht 23 Dec 2014 00:30

Re: Vakantieplannen 2015

In maart 10 of 12 dagen naar New York & we willen einde zomer weekje zon doen!
<<

Toos

Gebruikers-avatar

Kletskop

Berichten: 586

Geregistreerd: 12 Jun 2014 23:43

Bericht 23 Dec 2014 00:33

Re: Vakantieplannen 2015

Wij willen in de voorjaar vakantie 10 dagen naar Zwitserland. Bergwandelingen maken, genieten van de natuur en genieten van elkaar. Verder gaan we nog een aantal weekendjes weg. De zomervakantie staat straks in het teken van onze kinderen. Genieten, genieten en genieten :love:
Succes. It is being able to go te bed each night with your soul at peace.
<<

Anoniem119

Bericht 23 Dec 2014 00:34

Re: Vakantieplannen 2015

Gaaf Pippa!

Heerlijk Toos, ik ben gek op Zwitserland. De lucht ruikt nergens frisser.
<<

Zonnetje

Gebruikers-avatar

Yipyapper

Berichten: 2452

Geregistreerd: 31 Aug 2013 21:49

Bericht 23 Dec 2014 00:36

Re: Vakantieplannen 2015

Ik vind dit een leuk topic! Goede vakantieplannen allemaal! New York is super gaaf, daar zou ik heel graag nog eens teruggaan.

Wij gaan vrijdag op wintersportvakantie naar Gerlos en we willen in de zomer heel graag drie tot vier weken naar de westkust van de VS: San Francisco, Los Angeles, Grand canyon, Bryce, Zion en Las Vegas.

Ik zou ook graag nog een leuke stedentrip maken, bijvoorbeeld naar Marakech, Praag of Londen. Maar ik weet niet of mijn vakantiedagen dat toelaten.
<<

Anoniem321

Bericht 23 Dec 2014 11:23

Re: Vakantieplannen 2015

Nog geen concrete plannen, maar er is al veel geopperd:
- weekendje venetie
- vakantie zuid Spanje
- kamperen in Frankrijk
- weekend Madrid

Als alles meezit kunnen we al deze plannen waarmaken.
<<

Anoniem114

Bericht 23 Dec 2014 11:24

Re: Vakantieplannen 2015

Wij gaan met de vouwwagen weg... :palm:
<<

Emmeve

Gebruikers-avatar

Kletskop

Berichten: 512

Geregistreerd: 22 Sep 2014 15:00

Bericht 23 Dec 2014 11:30

Re: Vakantieplannen 2015

Zonnetje schreef:Ik vind dit een leuk topic! Goede vakantieplannen allemaal!

Mee eens!

Leuk toch Bazinga!

Ik ga:
- Begin januari naar Barcelona.
- Eind februari naar de Ardennen.
- Begin mei met vriendinnen naar een locatie die voor mij nog geheim is
- In mei een nachtje weg naar waar we getrouwd zijn
- Augustus/September naar Australië en Nieuw-Zeeland. Al hoop ik dat ik eindelijk eens zwanger word en deze reis dan niet door gaat.
If only wishes could be dreams and all my dreams could come true..
<<

Teun

Gebruikers-avatar

Orakel

Berichten: 9074

Geregistreerd: 31 Aug 2013 18:59

Bericht 23 Dec 2014 11:31

Re: Vakantieplannen 2015

- In februari een weekje naar Aruba, het zusje van mijn vriend opzoeken
- Onze huwelijksreis naar Andalusië

En in het najaar waarschijnlijk een weekendje met vrienden naar Antwerpen, en nog misschien een weekendje weg met vriendinnen.
♥ feb 2016
♥ ♥ juli 2018
<<

Anoniem152

Bericht 23 Dec 2014 12:42

Re: Vakantieplannen 2015

Leuke plannen allemaal!

Ik heb nog geen idee. Halverwege volgend jaar wordt mijn nieuwe woning opgeleverd, dus die moet aangekleed worden.
Houd zeer waarschijnlijk ook nog wel een restschuld over van mijn huidige woning, dus tegen de tijd dat ik die verkocht heb maar eens kijken hoeveel geld ik nog overhoud...
<<

Anoniem199

Bericht 23 Dec 2014 12:56

Re: Vakantieplannen 2015

Wat een gave plannen allemaal. Normaal gesproken heb ik het rond deze tijd ook allemaal al in m'n hoofd haha. Dit jaar is het anders. Naast een weekendje weg begin februari en begin oktober nog geen plannen. Moeten even afwachten wat we overhouden na de komst van de baby en drie bruiloften in april, mei en juni. Hoop in augustus of september nog een weekje weg te kunnen in eigen land of dichtbij.
<<

Anoniem147

Bericht 23 Dec 2014 13:13

Re: Vakantieplannen 2015

Super leuke vakantie plannen! Ik krijg helemaal zin om weg te gaan.

Maart/April: Maand naar Curaçao
September: Stedentrip (Het liefste naar NYC maar financieel is dat denk ik niet haalbaar haha. Londen is ook goed :D )
November/December: Weekendje weg (Belgie, Duitsland o.i.d.)
<<

Tom

Gebruikers-avatar

Major Yipyapper

Berichten: 6432

Geregistreerd: 31 Aug 2013 18:32

Bericht 23 Dec 2014 14:29

Re: Vakantieplannen 2015

Vooralsnog alleen in de zomer iets van 2 weken naar waarschijnlijk Toscane.
Als liefde leven wordt, krijgt geluk een naam. 21-07-2019
<<

Snirp

Major Yipyapper

Berichten: 4869

Geregistreerd: 22 Nov 2013 08:57

Bericht 23 Dec 2014 15:21

Re: Vakantieplannen 2015

Wij hebben nog helemaal geen plannen.
Vooral omdat we echt niet weten hoe het straks met de kleine erbij gaat.

Willen sowieso wel in het eerste weekend van december met ons gezin en ouders/broertje/zusje een weekendje weg.
Verder zien we het wel :)
<<

Suus

Gebruikers-avatar

Stamgast

Berichten: 11315

Geregistreerd: 31 Aug 2013 19:38

Bericht 23 Dec 2014 15:42

Re: Vakantieplannen 2015

Wij hebben afgelopen weekend tickets geboekt naar Shanghai, verjaardagscadeau van mijn schoonzusje die daar nu woont. We gaan in april :D
26 september 2013
30 december 2015
11 juni 2019
Volgende

Terug naar Reizen & vakanties

Wie is er online?

Gebruikers in dit forum: Geen geregistreerde gebruikers