Re: Najaar 2017 mama's
Als je man zo hard werkt en zulke lange dagen maakt snap ik wel dat je je bezwaard voelt Believe. Dan inderdaad maar wat minder netjes en wat rustiger aan. Niet te lang achter elkaar doorgaan inderdaad, kleine beetjes per keer doen! Fijn dat je nu weer wat gezonder kunt eten, voelt toch beter voor jezelf hè!
7 kg is niet veel Lennox, dat is wel fijn! Ik heb eigenlijk geen idee meer hoeveel ik de vorige zwangerschap ben aangekomen. Geloof wel een kilootje of 12, of misschien wel meer.
Hoi Noa, welkom! En gefeliciteerd! Fijn dat je je nog zo goed voelt en dat je al zo 'ver' bent, scheelt weer wachtweken inderdaad. En de tijd duurt toch al zo lang tot de eerste echo hè. Is het de eerste voor jullie?
Grappig Noa en Cotton; volgens de echo van vandaag zou ik nu 6+5 zijn. Ik denk zelf dat ik een dag of vier verder ben maar het is nu natuurlijk ook nog slecht te meten voor de vk. Hoe dan ook, we zitten wel bij elkaar in de buurt!
Fijn dat jullie de 13-weken mijlpaal bereikt hebben Believe en Lennox!
Burn, dat lijkt me inderdaad lastig en confronterend
