Waar het Yesforum stopte gaan wij door. Meld je nu ook aan en klets mee! Om deel te nemen aan een discussie op het forum moet je jezelf registreren. Hier kun je kletsen over alles wat je bezig houdt. Je kunt een discussie starten of reageren op andere topics. Wanneer je een nieuw topic opent, zorg er dan voor dat je dit in de juiste pijler doet, anders heb je kans dat deze door een van de burgemeesters wordt verplaatst. Zorg er ook voor dat je je aan de regels houdt. Deze kun je teruglezen in de Moderatortopics. Vragen of klachten over een topic? Stel of meld deze dan in het moderatortopic van de desbetreffende pijler of via de button met het uitroepteken in het topic zelf. Daarnaast kun je de burgemeesters ook een PM of een mail sturen naar het mailadres: zegmaaryes@gmail.com. Veel forumplezier!
Ik heb een bril voor lezen; computeren; theater, overdag draag ik hem eigenlijk niet, maar niet iets bijzonders qua montuur nodig, als de glazen maar fijn zijn, ik heb + glazen, met een - cilinder geloof ik.
Iemand ervaring met Eyelove? Zij hebben brillen voor €49,00, ook zonnebrillen, dan zou ik voor €98,00 beide kunnen bestellen, dan kan ik nog wel eens wisselen als ik hem zat ben.
ik heb er 1. heb overdag mn lenzen in dus wilde geen dure bril aanschaffen. De bril is prima. geen klachten over. ik vond alleen de keuze qua montuur niet heel groot maar de "hippe" modellen hadden ze wel.
Dat had ik gelezen inderdaad, dat ze niet heel veel keuze hebben, maar zag online inderdaad wel de 'hippe' modellen en ik wil gewoon zo'n simpele zwarte bril, dus dat moet wel lukken wat ik zag. Ging de service wel goed met ogen meten, etc? Het zijn veel shop in shops, maar bij mij om de hoek zit een vestiging zag ik.